فروش میوه
خانه / پرتقال / پرتقال خونی / مرکز خرید عمده پرتقال تامسون خونی

مرکز خرید عمده پرتقال تامسون خونی

خرید عمده پرتقال تامسون خونی از تولید کنندگان از طریق عرضه کنندگان این محصول انجام می گردد و آنها با تهیه این پرتقال در مراکز فروش سراسر کشور، سعی می کنند نیاز مردم را به آن برطرف نمایند.
خرید عمده پرتقال خونی تامسون از تولید کننده، توسط شرکت های پخش و عضه کنندگان انجام می گردد و آنها این محصول را از این تولید کننده خریداری و سپس به مراکز فروش منتقل می کنند تا به این صورت بتوانند نیاز مردم را به آن برطرف کنند.

خرید عمده پرتقال تامسون خونی

خرید عمده پرتقال تامسون خونی از مراکز فروش

مراکز فروش این پرتقال را در سه مدل مختلف به فروش می رسانند:

  • پرتقال خونی سانگینو
  • پرتقال خونی گروس سانگین
  • پرتقال خونی تراکو

هر کدام از این پرتقال های تفاوت هایی با هم دارند که می توانید آنها را در مراکز فروش کشور خریداری نمایید. پرتقال تامسون خونی نسبت به پرتقال های معمولی می توان گفت که محبوبیت بیشتری دارد و به همین دلیل خرید بیشتری از آن صورت می پذیرد.
مراکز فروش که مستقیما تحت نظر تولید کننده یا عرضه کننده ها هستند می توانند این محصول را به صورت عمده و حتی بدون واسطه به فروش برسانند.

خرید عمده پرتقال تامسون خونی

تولید کننده پرتقال تامسون خونی

تولید کنندگان این پرتقال، باغداران شما و جنوب کشور هستند! آنها سعی می کنند با استفاده از متد ها و روش های مناسب برای کشت و پرورش این محصول، پرتقالی با کیفیت روانه بازار کنند!
اما خوب است بدانید که با وجود همه ی این تلاش ها باز هم پرتقال شمال کشور نسبت به پرتقال جنوب کشور کیفیت بیشتری دارد را که در آب و هوای معتدل تری رشد می یابد.
این تولید کننده ها این محصول را به صورت عمده به عرضه کننده ها به فروش می رسانند و عرضه کننده ها هستند که این محصول را هم در سراسر کشور عرضه می کنند و هم برای صادرات آن را روانه کشور های خارجی می نمایند.

خرید عمده پرتقال تامسون خونی به قیمت روز

نرخ و قیمت روز پرتقال خونی نمی توان گفت که دقیقا چقدر است چرا که نرخ پرتقال شمال کشور نسبت به پرتقال جنوب کشور متفاوت است و دلیل هم می تواند این باشد که باغداران شمال کشور قبل از رسیدن به فصل سرما آن را روانه بازار می کنند.
این اتفاقات باعث شده که قیمت پرتقال خونی حتی به صورت روزانه تغییر پیدا کند و هر روز قیمت جدیدی به خود بگیرد.

خرید عمده پرتقال تامسون خونی

ویژگی ها و مزایای پرتقال تامسون خونی با کیفیت

پرتقال تامسون خونی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که شما را راضی به استفاده از خود می کند! برخی از این ویژگی ها و مزایا این است که این محصول از پیری پوست جلوگیری می کند، کمک به سندروم درد روده می نماید، به درمان بیماری های قلبی کمک می کند و …!
همه ی این ویژگی ها باعث شده اند که این پرتقال محبوبیت زیادی پیدا نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پرتقال تامسون خونی

تولید کننده انواع پرتقال تامسون خونی مرغوب

باغداران شمال به علت زودرس بودن پرتقال تامسون خونی به تولید انواع آن پرداخته اند. …

کانال تلگرام واتس اپ