فروش میوه
خانه / پرتقال / پرتقال خونی / مرکز تولید کننده پرتقال تامسون خونی

مرکز تولید کننده پرتقال تامسون خونی

تولید کننده پرتقال تامسون خونی در شمال کشور نسبت به تولید کننده همین محصول در جنوب کشور به دلیل آب و هوایی معتدل و … پرتقالی با کیفیت تر تولید می کند و مراکز فروش اقدام به تهیه و عرضه این محصولات در مراکز خود می نمایند.
تولید کننده پرتقال تامسون خونی در شمال کشور، این محصول را با کیفیت بیشتری نسبت به تولید کنندگان جنوب کشور تهیه و عرضه می کند! دلیل این امر در آب و هوای معتدلی است که شمال کشور دارد! هم اکنون دو شهر شمالی ایران به عنوان برترین تولید کنندگان این محصولات شناخته شده اند که به شرح زیر می باشند:

  • گیلان
  • مازندران

تولید کننده پرتقال تامسون خونی

تولید کننده پرتقال تامسون خونی در ایران

پرتقال تامسون خونی دارای رنگی منحصر به فرد و طعمی ترش تر نسبت به سایر پرتقال ها است! مردم همیشه نسبت به خرید محصولات متفاوت از خود رغبت نشان داده اند و این محصول با تفاوتش توانسته فروش خیلی خوبی را به خود کسب کند.
تولید کننده این محصول که از این مسئله آگاه است، سعی می کند میزان بیشتری از آن را تهیه نماید تا علاوه بر رفع نیاز داخل کشور، بتواند آن را به کشور های دیگر هم صادر نماید!
این پرتقال همانطور که در ابتدا هم گفتیم دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر پرتقال ها متمایز می کند! اگر بخواهیم به این ویژگی ها اشاره کنیم می توانیم به پوست سفت تر آن، حجم کمتر آن، رنگ تیره تر پوست ان و طعم ترشش اشاره نماییم.

تولید کننده پرتقال تامسون خونی

عرضه کننده پرتقال تامسون خونی در ایران

عرضه کنندگان این نوع پرتقال در سطح کشور سعی می کنند بیشتر این محصول را از سوی تولید کنندگان شمال کشور به خصوص شهر های گیلان و مازندران تهیه نماید و دلیل هم کاملاً مشخص است! دلیل همان کیفیت بیشتر این محصولات می باشد.
این عرضه کنندگان سعی می کنند نسبت به میزان سالم بودن محصول و در امان بودن ان از شر آفات، حجم محصول و همچنین طعم و سایر موارد، قیمتی مناسب روی این پرتقال گذاشته و سپس آن را روانه بازار نمایند.

مراکز فروش پرتقال تامسون خونی در ایرانی

در مراکز فروش پرتقال تامسون خونی می توانید این محصول را خریداری کنید. در کنار این پرتقال، پرتقال های دیگر هم یافت می شود که با تهیه و استفاده از آنها، می توانید متوجه تغییرات شان با پرتقال تامسون خونی بشوید.
این مراکز روز به روز ممکن است قیمت این پرتقال را تغییر دهند که آن هم به دلیل این است که باغداران و تولید کنندگان شمال کشور سعی می کنند قبل از فصل سرما محصول خود را برداشت و روانه بازار نمایند و همین امر باعث می شود که این پرتقال شمال تفاوت قیمت هایی با پرتقال جنوب کشور داشته باشد.در نهایت این کشش بازار، قیمت محصولات داخل مراکز فروش، روز به روز ممکن است تغییر نماید.

تولید کننده پرتقال تامسون خونی

فواید پرتقال تامسون خونی برای بدن

پرتقال خونی فواید زیادی برای بدن دارد و همین فواید باعث شده که محبوبیتش نزد مردم بیشتر بشود! در زیر به برخی از این فواید اشاره خواهیم کرد:

  • زیبا سازی پوست
  • جلوگیری از پیری پوست
  • جلوگیری از چاقی
  • و …
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پرتقال تامسون خونی

تولید کننده انواع پرتقال تامسون خونی مرغوب

باغداران شمال به علت زودرس بودن پرتقال تامسون خونی به تولید انواع آن پرداخته اند. …

کانال تلگرام واتس اپ