فروش میوه
خانه / کیوی توسرخ / مراکز خرید و فروش کیوی توسرخ

مراکز خرید و فروش کیوی توسرخ

در مراکز خرید و فروش میوه و تره بار، میتوانیم کیوی توسرخ را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنیم.
میوه کیوی تو سرخ جزو میوه های پرطرفدار در بازار های عرضه میوه می باشد، که در سال های اخیر بر عرضه آن تاکید بیشتری شده است.

کیوی توسرخ

مشخصات کیوی تو سرخ

میوه کیوه از میوه های بومی کشور چین می باشد که با توجه به شباهت این میوه به پرنده کیوی، به این نام شناخته می شود.کیوی در بازار دارای انواع مختلفی می باشد، که کیوی تو سرخ، یکی از نمونه های کمیاب کیوی، هم در بازار دیده می شود.
کیوی تو سرخ که به آن کیوی خونی نیز گفته می شود، دارای طعم شیرین تری نسبت به کیوی معمولی می باشد.و رنگ پوست آن هم سبزتر است.درخت کیوی نو سرخ در زمان شکوفه دهی مانند گیلاس زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد.با توجه به نیاز بازار از سال ۱۳۹۲ کیوی تو سرخ در شمال ایران مورد کشت قرار گرفته است.
درخت کیوی تو سرخ بین یک تا سه متر ارتفاع دارد که این ارتفاع متغیر می باشد.

کیوی توسرخ

طرز کاشت کیوی تو سرخ

درخت کیوی تو سرخ از طریق بذر و همچنین ریشه دار کردن قلمه قابل تکثیر است.در روش کشت نهال بعد از اینکه زمین آماده شد، گودالی ایجاد می کنند و بذر کیوی را در آن قرا داده و آبیاری می کنند.
پس از چند وقت بذر کاشته شده جوانه می زند.
در روش قلمه زنی هم قلمه را از درختان چند ساله که رشد خوبی داشته اند تهیه می کنند و پس از جدا کردن شاخ و برگ اضافه، آنرا مورد کشت قرار می دهند و آبیاری می کنند.
وس از گذشت مدتی قلمه بدست آمده ریشه دار می شود و می توان آن را در زمین اصلی کاشت.

کیوی توسرخ

محیط مناسب برای کشت درخت کیوی تو سرخ

بذرهای کیوی تو سرخ را در عمق یک تا سه سانتی متری زمین می کارند.این درخت برای رشت کردن نیاز به خاک غنی ‌دارد.خاک شنی که به خوبی زهکشی شده باشد برای رشد این گیاه مناسب است.
کیوی تو سرخ در دمای یک درجه زیر صفر تا دمای ۲۴ درجه بالای صفر توانایی رشد کردن را دارد.درخت کیوی تو سرخ نیاز به آبیاری متوسط و منظم و همچنین نور مستقیم خورشید دارد.

عرضه کیوی توسرخ

کیوی تو سرخ را می توان از طریق سایت های عرضه میوه و میادین میوه و تره بار خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ