فروش میوه
خانه / خشکبار درجه یک / فروش فندق درجه یک صادراتی

فروش فندق درجه یک صادراتی

فندق درجه یک صادراتی در بازارهای خشکبار و تنقلات سراسر کشور به فروش می رسد. فندق یکی از شناخته شده ترین و پر خاصیت ترین خشکبار جهان محسوب می شود.

بسیاری از مردم تمایل دارند؛ که در موقعیت های مختلف از تنقلات استفاده کنند. از جمله رایج ترین تنقلات می توان خوراکی های زیر را نام برد:

در میان همه موارد ذکر شده در بالا، خشکبار سالم تر و مغذی تر می باشند. مصرف این خوراکی ها نه تنها مضر نیست؛ بلکه از ارزش غذایی بسیار بالایی نیز برخوردار می باشند.

فندق یکی از جالب توجه ترین خشکبار جهان محسوب می شود. این میوه دارای پوست سخت و مغز خوشمزه ای می باشد. فندق، جایگاه خاصی در ظرف آجیل عید نوروز دارد. به طور کلی مصرف آجیل و خشکبار بسیار بهتر از سایر تنقلات مصنوعی است.

فندق درجه یک صادراتی

فندق درجه یک

فندق درجه یک صادرتی به میزان بالایی در بازار عرضه می شود. منظور از فندق درجه یک، فندق های سالم و مرغوب می باشد. فندق را می توان به تنهایی یا همراه با سایر تخمه و آجیل ها استفاده کرد. در اینجا به چند تا از مهم ترین ارقام فندق اشاره می کنیم:

  • فندق بارسلونا (فرانسوی)
  • فندق باتلر (آمریکایی)
  • فندق دوکوتارد
  • فندق انیس
  • فندق نگرت (اسپانیایی)

طعم ارقام مختلف فندق تقریباً مشابه بوده و از لحاظ اندازه نیز ممکن است؛ تفاوت های اندکی با هم داشته باشند. همچنین نحوه کاشت، داشت و برداشت هر گونه نهال فندق با گونه های دیگر متفاوت است.

فندق درجه یک صادراتی

فندق درجه یک صادراتی

فندق درجه یک صادراتی، از بهترین و سالم ترین ارقام فندق تشکیل شده است. به دلیل کیفیت، فراوانی و مرغوبیت فندق ایرانی، همواره بخش قابل توجهی از فندق کشور به سایر نقاط جهان صادر می گردد. فندق ها نیز مثل تمام میوه ها از نظر کیفیت و مرغوبیت دارای درجه بندی می باشند؛ که فندق های صادراتی معمولاً از نمونه های درجه یک فندق ایرانی انتخاب شده اند.

فندق درجه یک صادراتی

فروش فندق درجه یک

فروش فندق درجه یک صادراتی در کلیه مراکز پخش مواد غذایی کشور انجام می گیرد. همچنین انواع فندق را می توان از فروشگاه های خشکبار و مغازه های تنقلات نیز خریداری نمود. علاوه بر روش هاش سنتی خرید و فروش مواد غذایی، امروزه انواع خشکبار و خوراکی ها را می توان به صورت آنلاین سفاش داد. فندق و آجیل ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. انواع فندق درجه یک ایرانی را می توان به واسطه سایت های مرتبط با تولیدی ها و نمایندگی های مجاز خریداری کرد. قیمت فندق در این حالت، بسیار ارزان تر از بازار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید خشکبار در مشهد

خشکبار در مشهد جایگاه خاصی داشته و گاهی به عنوان سوغاتی نیز فروخته می شود. …

کانال تلگرام واتس اپ