فروش میوه
خانه / کیوی / کیوی طلایی / شرکت عرضه کننده کیوی طلایی ویژه

شرکت عرضه کننده کیوی طلایی ویژه

این شرکت عرضه کننده کیوی طلایی با قیمت ویژه در کشور می باشد. کیوی از بهترین و مرغوب ترین میوه های تولید شده در ایران است که این استان توانایی تامین این میوه را در سراسر کشور به شکل مطلوب دارد.

عرضه کننده کیوی طلایی

عرضه کننده کیوی طلایی

شرکت های زیادی در حوزه عرضه انواع کیوی در حال فعالیت هستند. این مراکز تلاش زیادی دارند تا با عرضه بهترین و مرغوب ترین انواع کیوی در جلب رضایت از سوی مشتریان تلاش کنند.فروش کیوی طلایی در بازار های داخلی و حتی در بازار های خارجی رونق زیادی دارد.
بهترین انواع کیوی در این مرکز با شرایط مناسب و کیفیت مرغوب عرضه می شود. کیوی از بهترین انواع میوه است که سرشاز از ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز برای بدن می باشد.
از این رو نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران هم فروش بسیار خوبی را دارد. به این منظور پزشکان و متخصصان زیادی در کشور خوردن و مصرف این میوه را به افراد توصیه می کنند.
خشبختانه ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده های انواع میوه در دنیا است که برخی از خریداران خارجی از کشور ایران میوه های مورد نظر خود را تامین می کنند.

عرضه کننده کیوی طلایی

خواص شگفت انگیز کیوی

کیوی همانند بسیاری از مرکبات دیگر جهت درمان سرما خوردگی مفید است و این به دلیل داشتن ویتامین سی موجود در این میوه می باشد.
همچنین ویتامین سی موجود در این میوه سبب جلوگیری از بیماری های کم خونی نیز می شود.
این میوه در درمان یبوست نیز تاثیر بسیار خوبی دارد. امروزه که بیماری ها و استرس های عصبی بسیار زیاد شده کیوی از بهترین میوه ها جهت آرامش اعصاب و کاهش استرس می باشد.
این میوه را بیشتر برای خانم های باردار و افرادی که الکلی هستند توصیه می کنند. از طرفی برای درمان مشکلات بینایی، کبدی و کلیوی نیز بسیار مناسب است.
افراد دیابتی نیز می توانند از این میوه بهره زیادی درد راستای درمان مشگل خود ببرند.
جالب است بدانید که کیوی از میوه هایی است که ویتامین سی موجود در آن حتی از پرتقال هم بیشتر است اما با این وجود سرآنه استفاده از این میوه در کشور پایین تر از حد انتظار است.

عرضه کننده کیوی طلایی

صادرات کیوی

کیوی طلایی از جمله میوه هایی است که صادرات آن از ایران به دیگر کشور ها انجام می شود. از کشور هایی که کیوی به آن صادر می شود، کشور ترکیه است که تقاضا برای خرید کیوی از ایران را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ